Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aksident i rëndë në Durrës, automjeti përplas për vdekje këmbësoren

Një aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Durrës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 05:30 tek Ura Dajlanit. Viktima është shtetasja T.R 49 vjeç e cila është përplasur teksa ka tentuar të kalojë rrugën.

“Më datë 20.11.2017, rreth orës 05:30, në rrugën Ura e Dajlanit –Shkozet mjeti me targa AA 635 AA, me drejtues shtetasin A.D. 49 vjeç, ka aksidentuar shtetasen këmbësore T.R. e cila ka ndërruar jetë në spital.

Drejtuesi I mjetit është shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Policisë Durrës.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”- njofton Policia.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet