Berisha: Një kartolinë falenderimi për Edi Ramën nga Bulqiza

Deklarata e Edi Ramës se në Bulqizë nuk ka fëmijë që punojnë për të mbledhur kromin dhe sulmi ndaj emisionit ‘Le Iene’ ka sjellë reagime të shumta.

Kliko per me shume info

Një reagim ka ardhur ditën e sotme edhe nga ish-kryeministri Sali Berisha. Ai ka bërë publike një foto ku duket një fëmijë i vogël që në shpinë ka një arkë të mbushur me kro.

Ja çfarë shkruan ish-kryeministri Sali Berisha:

Bulqizaku i vogël i dërgon Noriegës kartolinë falënderimi!

“Miremengjes kryeministri im, miremengjes! Faleminderit qe me pranove mbreme se ekzistoj! Pavaresisht se e bere per menderen tende!”

loading...