Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Berisha: Një kartolinë falenderimi për Edi Ramën nga Bulqiza

Deklarata e Edi Ramës se në Bulqizë nuk ka fëmijë që punojnë për të mbledhur kromin dhe sulmi ndaj emisionit ‘Le Iene’ ka sjellë reagime të shumta.

Një reagim ka ardhur ditën e sotme edhe nga ish-kryeministri Sali Berisha. Ai ka bërë publike një foto ku duket një fëmijë i vogël që në shpinë ka një arkë të mbushur me kro.

Ja çfarë shkruan ish-kryeministri Sali Berisha:

Bulqizaku i vogël i dërgon Noriegës kartolinë falënderimi!

“Miremengjes kryeministri im, miremengjes! Faleminderit qe me pranove mbreme se ekzistoj! Pavaresisht se e bere per menderen tende!”

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
1 Comment
  1. Hasan PASHA says

    Kjo foto eshte realizuar nga ana ime te pakten 15 vjet me pare ne stoqet e kromit, mbi lagjen minatori Bulqize. Ajo bere xhiron e botes. I fundit e paska pare Sali Berisha. hp

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet