Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Deklarata shokuese e Adit të “Big Brother 2”: Adela kishte halle që e çuan drejt atakut!

I ftuar në ‘Top Show’ Adi Pojana një nga miqtë dhe ish konkurrentët e Big Brother në të njëjtin edicion me Adelën është ka folur më shumë për të dhe për mënyrën si ai e njihte atë.

”Me Adeljdën ishim shumë miq. Unë di shumë halle të Adelajdës. Ndoshta ishin ato brenga dhe halle që mund ta kenë çuar drejt atij ataku.’’-tha Adi. “Kush e donte Adelajdën, t’a deshte sa ishte gjallë.”-shtoi ai.

Adi tha se edhe pse e mban veten për një njeri të fortë, është prekur shumë nga humbja e saj, madje në njëfarë kuptimi edhe më shumë sesa kur humbi nënën, pasi ishte diçka e papritur.

"In memoriam Adela Xhamani" – Adi Pojana: "Kush e donte Adelajdën, ta deshte sa ishte gjallë. Nuk kam frikë nga vdekja por nga vuajtja".

Gepostet von TOP SHOW am Freitag, 3. November 2017

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet