Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Fitoi sërish kohë, Tahiri përsërit: S’keni parë gjë akoma

Ish- ministri i Brendshëm është parë shumë i vendosur dhe plot besim, dhe i gatshëm për të pritur atë që e quan “të vërtetën” pas kërkesës së Prokurorisë për ta arrestuar.

E përveç kësaj, ai vijoi të provokojë sërish duke përdorur shprehjen e një ditë më parë, “s’keni parë gjë akoma” teksa del nga mbledhja e Këshillit të Mandateve dhe Rregullores.
vijon

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet