Aksidenton me “Audi” kalimtarin, bie në pranga 26-vjeçari në Vlorë

Kliko per me shume info
FOTO ILUSTRUESE

Policia Rrugore Vlorë ka arrestuar në flagrancë shtetasin Marjo Shapllo, 26 vjeç, banues në Vlorë.

Ky shtetas në bulevardin “Ismail Qemali”, tek kryqëzimi i Kalit të Trojës, duke drejtuar mjetin “Audi A4”, ka akisidentuar lehtë dhe jashtë rrezikut për jetën shtetasin J.B., 79 vjeç.

Kliko per me shume info

Materialet janë referuar Prokurorisë ndaj shtetasit Marjo Shapllo për veprën penale “Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor”, parashikuar nga neni 290 i Kodit Penal./LajmiFundit.al/

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here