Superaksioni i Policisë në Elbasan, Berisha: Çako i drogës arrestoi 27 endacakë

Kliko per me shume info

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas njoftimit të policisë se janë ndaluar 27 vetë nga operacioni policor në Elbasan, për të zbuluar kush goditi makinën e zv.drejtorit të policisë.

“Aksion spektakolar policor ne Elbasan, i drejtuar nga vete Çako i droges! Me banden e Rames dhe Don Lales darkojne, ama arrestojne 27 endacake! Bravo, bravo e qetesuan Elbasanin!”, shkruan me ironi në Fb, ish-Kryeministri.

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here