Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Sabri Fejzullahu mbush 70 vjeç, bashkëshortja e tij prek rrjetin me urimin: Faleminderit që ekziston dashuria ime

Këngëtari i mirënjohur dhe i preferuar në Kosovë dhe Shqipëri, Sabri fejzullahu feston sot 70 vjetorin e lindjes.

Për këtë ditë të vecantë, një urim shumë i bukur që ka marrë vëmendjen e mediave ka ardhur nga bashkëshortja e tij, Nera.
“Dashni urime të 70-tat. Sonte që nga mëngjesi rrugëtova në mendime për dashurinë që më ke dhuruar këto 31 vjet. Të dëshiroj shëndetin ta kesh e të festojmë gjithmonë me gëzime.

Jemi larg shumë, por me zemër të kam shumë afër. Ty i veçanti im, shembull për gjenerata s’të mposhtë asnjë furtunë. Faleminderit që ekziston dashuria ime e përjetshme. Të dua nga thellësia e zemrës. Nera”, ka shkruar ajo në Instagram.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet