Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Habiten të gjithë! Martohet Vladimir Putin? Këto foto flasin të vërtetën

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, pas 3 vitesh i ndarë nga bashkëshortja e tij, mund të jetë martuar me dikë tjetër.

34-vjçarja Alina Kabaeva është fotografuar me unazën në një eveniment në Itali, ku u shpall ambasadore e Gjimnastikës së Kupës së Botës.

Kabaevas i duket në gishtin e dorës së djathtë një unazë kjo tradicionale martese.
Sipas mediave, ajo dukej e prirur që t’i linte kamerat të filmonin gishtin e saj, pothuajse një dekadë pasi thashethemet dolën për herë të parë që ajo ishte e dashura e tij.
Kremlini e ka mohuar vazhdimisht që fituesja e medaljes së artë olimpike është zonja e tij e parë sekrete, por spekulimet rreth tyre kanë vazhduar, duke përfshirë pretendimet se ata kanë edhe fëmijë së bashku.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.