Home 2017 September

Monthly Archives: September 2017

Historia e vrasjeve në Elbasan. Krimet e pazbardhura që nisën në 2005

Ngjarja më e fundit kriminale në qytetin e Elbasanit, ku u godit mjeti i nëndrejtorit të policisë, ka detyruar policinë dhe prokurorinë që të...

Niko Peleshi publikon foto me Rigertën që “tronditi” Parlamentin

Ministri Niko Peleshi ka publikuar nje foto me Rigerten, gruan e cila i preku te gjithe me fjalimin e saj ne Parlament. Bashke me...

FIFA mund të dënojë Spanjën, shanse për Shqipërinë në Botëror?!

Duket një skenar që ekziston vetëm në mendjet e shqiptarëve, por përderisa prestigjozja “The Sun” e analizon një mundësi të tillë, gjithçka mund të...

Agron Llakaj: Më kanë kërcënuar pse imitoja politikanët

Aktori i humorit Agron Llakaj ishte i ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, në Tv Klan.Llakaj foli për fillimet e tij si imitues i...

Agron Llakaj: Si më hoqën nga puna, pse pranova ftesën nga Ardit Gjebresë

Aktori Agron Llakaj rrëfeu sot në “Xing me Ermalin” largimin e tij nga emisioni i humorit “Portokalli”.Llakaj tha se vetëm një ditë pas pjesëmarrjes...

Rrëzohet barriera, plagosen disa tifozë gjatë ndeshjes Amiens-Lille

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë ndeshjes së kampionatit francez, mes Amiens dhe Lille, ku një nga barrierat që pengon futjen e tifozëve...

Humbje fatale e Chelsea, tani 6 pikë larg kreut

Skuadra e Manchester Cityt i kundërpërgjigjet United-it, duke mposhtur me rezultatin 0-1 Chelsean në Londër, në atë që ishte kryendeshja e kësaj jave të...

Myftiu i Tiranës: Qarqe e individë të caktuar kërkojnë të denigrojnë Skënderbeun

Ekstremizmi i dhunshëm është një ndër sfidat e reja që janë shfaqur edhe në Ballkan gjatë viteve të fundit dhe ai përbën kërcënim për...

Arsyeja e divorcit, Albi Nako zgjodhi prindërit para Klaudia Pepës, nuk pendohet

Koreografi i njohur Albi Nako ishte i ftuari i radhës në emisionin ‘Xing me Ermalin’ ku foli për atë që ka qenë një prej...

Rrëfehet Albi Nako: Si u ndjeva kur Klaudia Pepa më quajti vëlla

Koreografi i trupës së baletit të Tv Klan, Albi Nako ishte i ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” ku përmes humorit i ka dhënë...

LAJMET E FUNDIT