Krim i rëndë në Tiranë, burrë e grua gjenden të vrarë me armë në banesë

0

Një krim i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë ku burrë e grua janë gjetur të vrarë me armë brenda në banesën e tyre.
Policia bëri me dije se burri ka vrarë gruan dhe më pas veten.

Deklarata e policise: Më datë 20.08.2017, në numrin e emergjencave 112, ka ardhur një njoftim se në zonën e njohur si frutikulturë, ka të shtëna me armë zjarri

Kliko per me shume info

Menjëherë janë dërguar Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr 5, të cilët kanë konstatuar në banesë të pa jetë shtetasit H. L. dhe D. L.
Nga hetimet paraprake është mësuar se shtetasi H. L., ka qëlluar me armë zjarri automatike model 56 bashkëshorten e tij shtetasen D. L. dhe më pas ka qëlluar veten.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e arsyes së këtij krimi në familje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.