Aksidenti në Malin e Zi, mes të plagosurve edhe kunati i blogeres së njohur

Kliko per me shume info

Një aksident i rëndë ka ndodhur dje në Tuz të Malit të Zi ku ka mbetur i vdekur një i ri nga Tirana dhe disa të tjerë janë plagosur.

Nga të dhënat e para mësohet se viktima quhet Enea Rama, por ende nuk është e konfirmuar zyrtarisht. Ndërsa i plagosur rëndë ka mbetur Shpresim Barajktari, vëllai i Vis Bajraktarit, të dashurit të Lori Hoxhës.

Kliko per me shume info

Në aksident kanë mbetur të plagosur edhe 3 persona të tjera, identiteti i të cilëve ende nuk dihet.
Pritet nje informacion zyrtar nga ana e policisë për ngjarjen e rëndë në Malin e Zi.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here