Aksident masiv në rrugën Shkodër-Tiranë, përplasen tri automjete

Kliko per me shume info

Një aksident masiv ka ndodhur te merkuren pasdite ne aksin Shkoder-Tirane, në autostraden Laç – Lezhë.

Sipas informacioneve te fundit, mesohet se 3 makina janë përplasur me njëra- tjetrën, por fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Kliko per me shume info

Policia shkoi në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për shkaqet e ketij aksidenti. Dyshohet shkak shkelja e rregullave të qarkullimit, proçedohen drejtuesit.

Për disa minuta aksidenti shkaktoi kaos në qarkullimin e automjeteve.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here