Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Gjakoset komisioneri i LSI në Kashar, e rrahin barbarisht para votimeve – VIDEO

Vetëm pak orë para se të fillojë zyrtarisht procesi i votimit, LSI denoncoi se komisioneri i saj në Kashar, Ylli Murati, është rrahur në mënyrë barbare nga disa mbështetës të Partisë Socialiste.

Ngjarja ka ndodhur mesnatën e 25 qershorit, ndërkohë që momenti kur komisioneri është dërguar në urgjencë është transmetuar live në faqen zyrtare të LSI.

Nuk dihen ende shkaqet se pse komisioneri është katandisur në këtë gjendje.

Më poshtë mund të shikoni videon dhe gjendjen e komisionerit teksa largohet nga vendi i ngjarjes per ne spital.

Incidenti i radhës! Rrihet komisioneri i LSI-se 5 ore para fillimit te procesit te votimeve

Gepostet von Lëvizja Socialiste për Integrim am Samstag, 24. Juni 2017

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet