Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Plasi sheshit/ Vajza i hipën sipër dhe kryejnë marrëdhënie në mes të plazhit

I nxehti erdhi dhe me sa duket njerëzit nuk po durojnë dot më pa shprehur instiktet e tyre edhe në publik para të gjithëve.

Kështu një çift është filmuar ditën e sotme në San Benedetto, Itali nga një qytetar shqiptar. Ngjarja ndodhi rreth orës 17:00 të pasdites dhe ra në sy të shumë personave që po bënin plazh aty.

Plazhi ishte publik dhe pranë gjendeshin mjaft familjarë, por me sa duket ky çift nuk po i përmbante dot hormone dhe filluan “punën” pa e vrarë mendjen aspak.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet