Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Mesazhi i Topallit për shqiptarët një ditë para zgjedhjeve: Populli që…

Deputetja aktuale e Partisë Demokratike ne Shkoder, Jozefina Topalli, e cila u la jashtë liste për zgjedhjet e 25 qershorit vjen me një mesazh një ditë para se shqiptarët t’i drejtohen qendrave të votimit.

Me anë të një mesazhi të shkurtër në ‘Facebook’ Topalli u sjell në vëmendje shqiptarëve thënien e famshme të George Orëell.

“Populli që zgjedh politikanë të korruptuar, nuk është viktimë… por bashkëpunëtor”-shkruhet në mesazhin e Topallit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
2 Comments
  1. ENI says

    I UROJ GJITHE SHQIPETARE KUDO QE JANE GEZUAR FESTEN E BAJRAMIT.

  2. ENI says

    I UROJ SOT GJITHE SHQIPETAREVE KUDO QE JANE GEZUAR FESTEN E BAJRAMIT.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet