Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Video, i la të gjithë pa fjalë, prezantuesja e lajmeve zhvishet lakuriq live

Ndodh edhe kështu. Jo vetën në Shqipëri do t’i japin lajmet lakuriq. Një gjë e tille ka ndodhur edhe në Francë.

Prezantuesja franceze i ka lënë të gjithë pa fjalë kur në fund të transmetimit përfundoi lakuriq. Kjo vetëm që të ilustronte emrin e emicionit Les Nuz, pra lajme lakuriq.

Eh, e drejta e saj të dalë edhe nudo, për sa kohë francezët pranojnë të shikojnë lajme lakuriqe nga njerëz lakuriq.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet