Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

A e hodhi Luana këtë FOTO ‘gabimisht’ në Instagram? Shikoni ku i ka futur gishtat!

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca duket sikur gabimisht ka hedhur një fotografi në rrjetin social Instagram.

Ajo në ketë fotografi duket shumë bukur por e gjithë vëmendja shkon tek dora e saj dhe gishtërinjtë që i ka futur në mes aty deri ku edhe e ka të hapur fustanin ajo, shkruan Gazeta Blic. Këtë pozë e bukura Luanë nuk e ka hedhur gabim, por ka treguar se ngjyra e bardhë është e preferuara e saj, dhe se në po këtë ngjyrë është dashuruar.

Gishtërinjtë ishin të fundit që i pa, aq më shumë vendi se ku i ka futur!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet