Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Pesë minuta mjaftojnë për stomak të rrafshët me këtë ushtrim


Stomaku i rrafshët është ëndërr e një numri të madh femrash, ndërkaq veç ushtrimeve të rregullta cardio dhe ushqimit të drejtë, në rutinën tuaj të fitnesit është e nevojshme të përfshihen edhe ushtrimet efikase të stomakut.

Ekspertja e Fitness guru, Zuzka Light është e njohur për muskuj të përsosur të stomakut, ndërkaq për të gjithë miqtë besnikë, ka përgatitur video të re pesëminutëshe në të cilën paraqiten ushtrimet e stomakut të cilat mund t’i bëni edhe në shtëpi, edhe në palestër.

Ushtrimet të cilat duhet t’i përfshini në fit rutinën tuaj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet