Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vaskë, nudo dhe vetëm shkumë, prezantuesja kosovare ‘’çmend’’ të gjithë (Foto+16)

Prezantuesja Blerona Zeqiri në postimin e fundit është treguar e ‘’pashpirtë’’.

Ajo shihet në vaskë dhe këmbët e saj janë mbuluar vetëm me shkumë. Padyshim që kjo foto e saj ka ‘ngritur’ edhe më shumë temperaturat te djemtë.
Kujtojmë që Blerona njihet për provokime të tilla.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet