Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

E rëndë në autostradën Vlorë-Fier, digjet plotësisht makina në autostradë gjatë ecjes

Ditën e sotme në autostradën Vlorë-Fier, pranë Novoselës një automjet tip “Citroen” me targë AA 991 LF, në pronësi të shtetasit A.R. ka marrë flakë në ecje.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:15. Sipas policisë, menjëherë është bërë e mundur ndërhyrja e zjarrfikëses dhe shuarja e flakëve të zjarrit ku për pasojë kemi vetëm dëme të pjesshme të mjetit.

Nuk ka persona të lënduar.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje duke kryer hetimet e mëtejshem pasi paraprakisht dyshohet se flakët janë shkaktuar aksidentalisht.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet