Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

DETAJET / Si e përshkruan veten vrasësi i dyshuar i Artan Cukut

24-vjeçari Mikel Shallari, i ndaluari për vrasjen e ish-komisar Artan Cukut, e përshkruan veten në një mënyrë të çuditshme në Facebook.

Shallari shkruan se punon në: “Paradite pushim, mbasdite pa pun, natën pa gjum.”

Ai studion në: “Asgjë s’është e pamundur.”

Më parë ka zhvilluar mësimin në: “Gjimnazi i përgjitshëm Kuçovë”.

Ai ka shkuar tek: “Shkolla e Mesme Profesionale “Myrteza Kepi” Teknikumi Kuçovë/ Albania”.

Shallari shkruan se jeton në “Tiranë”, ka statusin “beqar” dhe vjen nga “Kuçova”.

Drejtori i policise Haki Cako, deklaroi se iriu jetonte ne Qytetin Studenti ne Tirane.

Leave A Reply

Your email address will not be published.