VIP

Bleona Qereti del nudo, por pamja është e frikshme

Bleona është një nga këngëtaret shqiptare që ka prekur edhe skenat botërore. Bleona Qereti ka qenë që prej fillimeve të saj në rrugën e muzikës super ekstravagante dhe e guximshme.

Foto nudo nuk kanë qenë problem për të, pasi nuk i ka munguar kurrë sesi as vetëbesimi për linjat.

Por këtë herë Bleona ka publikua një foto gjysmë e zhveshur, por që çuditërisht i ka deformuar fytyrë.

Bleonës i paskan dalë llogaritë gabim në këtë puzzel të formuar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close