Bleona Qereti del nudo, por pamja është e frikshme

Kliko per me shume info

Bleona është një nga këngëtaret shqiptare që ka prekur edhe skenat botërore. Bleona Qereti ka qenë që prej fillimeve të saj në rrugën e muzikës super ekstravagante dhe e guximshme.

Foto nudo nuk kanë qenë problem për të, pasi nuk i ka munguar kurrë sesi as vetëbesimi për linjat.

Kliko per me shume info

Por këtë herë Bleona ka publikua një foto gjysmë e zhveshur, por që çuditërisht i ka deformuar fytyrë.

Bleonës i paskan dalë llogaritë gabim në këtë puzzel të formuar.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here