Sulmi tragjik në Manchester, ja momenti i shpërthimit (Video)

0

Në shpërthimin tragjik të një nate më parë në Manchester, ku mbetën të vdekur 22 persona, mendohet se kanë ndodhur dy shpërthime.

 

Kliko per me shume info

Shpërthimi i cili ndodhi në fund të koncertit të Ariana Grande, dyshohet të jetë terrorist.
Ndërkohë, publiku i cili po argëtohej me këngët e saj janë gjendur në kaos pas shpërthimeve duke ikur dhe duke bërtitur. Por fatkeqësisht, jo të gjithë arritën të shpëtonin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.