Del sondazhi, ja kush i fiton zgjedhjet në Tiranë, kush del parti e dytë dhe e tretë

Nëse qytetarët e Tiranës do të votonin sot, Partia Socialiste do të fitonte zgjedhjet në këtë qark që ka 34 mandate deputetësh.

Rezultatet e sondazhit të parë për votën kombëtare i realizuar nga Ora News dhe IPR Marketing rendisin forcë të dytë Partinë Demokratike dhe pas saj vjen Lëvizja Socialiste për Integrim.

Kliko per me shume info

Sondazhet jane publikuar mbremjen e sotme nga Tv Ora News ndersa jane relizuar nga IPR Marketing.

loading...