Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Publikoi foto me një vajzë tjetër, Marina Fara ka një mesazh për ish-të fejuarin

Ditën e djeshme fotoja ku ish- i fejuari i Marina Farës publikoi disa foto në krahët e një vajze brune dhe bëri bujë me kete veprim fare pak kohe pas ndarjes.

Por diten e sotme ka ardhur reagimi i Marinës, e cila ka postuar një foto, në të cilën shihet dora e një mashkulli që ka prekur këmbët e saj.

Ajo ka nguruar të tregojë fytyrën e djalit që gjendet afër saj, por mesazhi që i ka dërguar ish- të fejuarit shkodran është i qartë.

Vajza bukuroshe e këngëtares nuk ka humbur kohë për të gjetur një “dashuri të re”, që do na duhet të presim për të parë se sa do zgjas dhe kujt i përket dora që ka prekur këmbën e Marinës, shkruan ‘joq’.

Mesa duket ish-partnerët me sa duket janë risistemuar me të dashur të rinj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet