Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Ardit Gjebrea humb ‘betejën’ me…ciftin që u nda nga xhelozia

Ai është një nga moderatorët më të sukseshëm në ekranet shqiptare. Ardit Gjebrea është gjithashtu një nga drejtuesit e emisionit që u gjendet më afër qytetarëve të tij. Emisioni ‘Kam një mesazh për ty’ ka prekur zemrat e shqiptarëve duke bashkuar dhe pajtuar njerëz.

Por mesa duket në një nga mesazhet e djeshme ky emision nuk ka mundur të zbusë zemrën e djaloshit, i cili ishte ftuar nga ish e fejuara e tij të pajtoheshit. Ai ska pranuar të kthehet pas te e fejuara për shkak të xhelozisë që ajo kishte. Ky mos pajtim ka mërzitur jo pak moderatorin Gjebrea.

‘Hmmmm… Niko nuk bindet, po nuk bindet fare ama… Pak i trishtuar jam’-shkruan Arditi. Ky ishte një nga të paktat raste që mesazhi i përcjellë nuk ëshët pranuar citon express

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.