Ardit Gjebrea humb ‘betejën’ me…ciftin që u nda nga xhelozia

Kliko per me shume info

Ai është një nga moderatorët më të sukseshëm në ekranet shqiptare. Ardit Gjebrea është gjithashtu një nga drejtuesit e emisionit që u gjendet më afër qytetarëve të tij. Emisioni ‘Kam një mesazh për ty’ ka prekur zemrat e shqiptarëve duke bashkuar dhe pajtuar njerëz.

Por mesa duket në një nga mesazhet e djeshme ky emision nuk ka mundur të zbusë zemrën e djaloshit, i cili ishte ftuar nga ish e fejuara e tij të pajtoheshit. Ai ska pranuar të kthehet pas te e fejuara për shkak të xhelozisë që ajo kishte. Ky mos pajtim ka mërzitur jo pak moderatorin Gjebrea.

Kliko per me shume info

‘Hmmmm… Niko nuk bindet, po nuk bindet fare ama… Pak i trishtuar jam’-shkruan Arditi. Ky ishte një nga të paktat raste që mesazhi i përcjellë nuk ëshët pranuar citon express

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here