Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rishfaqet aleati i Lulzim Bashës, ishte “zhdukur” e “në kërkim” që prej 17 majit

Qe prej dates 17 maj 2017, ishte “zhdukur” por me ne fund eshte shfaqur. Kreu i Aleancës Kuqezi, Kreshnik Spahiu po zhvillon një takim me kreun e PD-së Basha në selinë blu.
Diten e sotme, ne rrjetet sociale u shpenrdane fotomontazhe te ndryshme ironike qe e shpallen ne kerkim.\

Por Spahiu sëbashku me Mediun, Dukën dhe Ndrecën ishin aleatët që mbetën jashtë futjes në listat e sigurta të kandidatëve për deputetë të PD-së.

Me Mediun diskutimet vijojnë, ndërsa mbetet të shihet rezultati i diskutimeve Basha-Spahiu, për të parë nëse ky i fundit do garojë nën siglën e PD në zgjedhjet e 25 qershorit.

Prej 17 majit, Spahiu nuk kishte publikuar asgje ne faqen e tij zyrtare ndersa nuk ishte angazhuar ne asnje aktivitet publik.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet