Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kush është drejtori i OSHEE Roland Saliu i vrarë në atentat mafioz në Vlorë

Ky eshte Roland Saliu, drejtori i OSHEE ne Vlore i vrare ne nje atentat mafioz ne sheshin e Flamurit diten e sotme.

Ai kishte marre detyren e drejtimit te OSHEE per qarkun Vlore ne fund te vitit 2015.

Policia ka thene se ka nisur hetimet per vrasjen, por deri tani, mesohet se viktima nuk ka pasur ndonje konflikt apo mosmarreveshje te njohur nga organet e rendit./lajmifundit.al

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet