Atentati mafioz në Vlorë, pas drejtorit të OSHEE, vritet edhe pronari i lokalit e hotelit

Kliko per me shume info

Shënohet viktima e dytë nga atentati mafioz i ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Në vendin ku është vrarë shtetasi Roland Saliu, konfirmohet se nga të shtënat mbeti i plagosur rëndë dhe Erven Hyseni, i cili po ashtu humbi jetën me vonë si pasojë e plagëve të rënda.

I plagosuri rende Erven Hyseni ka shkuar me makinën e tij në spital ku nuk ka arritur të mbijetojë. Mësohet se ai është pronari i lokalit ku ndodhi ngjarja ndersa ka informacione se ai ka ne pronesi edhe nje hotel te njohur ne Vlore.

Kliko per me shume info

Hyseni ka arritur qe te shkoje me nje makine private ne spital ku pavaresiosht optimizmit te mjekeve per ta mbajtur ne jete, nuk ka arritur qe te mbijetoje./lajmifundit.al

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here