Këngëtari e braktisi në skenë me shprehjen “m*t”, flet Besa për herë të parë

Kliko per me shume info

Kengetarja Besa Kokëdhima është përballur me një situatë jo shumë të këndshme natën finale të The Voice.

Ajo u detyrua që të merrte vetë “timonin” për të kaluar incidentin e shkaktuar nga këngëtari Elinel.

Kliko per me shume info

Besa ishte duke performuar këngën e saj të re “Mos m’le me ra”, me bashkëpunëtorin e saj, Elinel, i cili harroi tekstin e këngës dhe la vetëm në skenë këngëtaren dhe pasi u largua tha “m*t”.

Elinel reagoi pas incidentit me një status në Instagram duke shkruar:

Të gjithë juve që ju zhgënjeva, ju kërkoj ndjesën më të sinqertë, më së shumti Besës të cilën e braktisa në skenë në atë mënyrë. Për një moment nuk m’u duk vetja aq i denjë ta ndaja skenën me të. Është e vërtetë që supozohet të jem unë ai që dhuron emocione, mirëpo në këtë rast ndodhi e kundërta; ishin ato që më pushtuan mua.”

Megjithatë, Besa duket se e kaloi me sportivitet.

Ndonjëherë ndodhin gjëra të këqija, por ne duhet t’i qëndrojmë pranë njëri-tjetri”, ka shkruar ajo në profilin e saj në Instagram.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here