Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

I riu grabit veturën e policisë, e pabesueshme arsyeja (Video)

Në Angli, në një vend për kamping në Cambridgeshire forcat e rendit kanë shkuar që t’ju tërheqin vërejtjen pushuesve, se e kanë kaluar limitin e hapësirës së lejuar për shfrytëzim.

 

Teksa ata po flisnin, një i ri pa asnjë frikë, ka hyrë në veturën e tyre zyrtare dhe ka bërë disa xhiro nëpër fushë

 

“Nuk ishte fëmijë dhe do duhej të dinte që kjo nuk është lojë. Për këtë pason edhe dënimi”, është komenti zyrtar lidhur me rastin.
Megjithëse nuk i është dhënë ndonjë dënim, me këtë rast është treguar papërgjegjësia dhe mungesa e dijenisë së të rinjve, për autoritet dhe mbrojtësit e rendit.

https://youtu.be/QS1S3q5P-bI

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet