Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Rrëfimi ndryshe i Jozefina Topallit: Linda vajzën ditën kur më vdiq babai

Ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli e ftuar në Intv, ka dhënë një intervistë ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim në skenën politike.

Një nga momentet që ajo ka ndarë me publikun, ishte koha kur ishte shtatzënë.

Topalli zbuloi se ka sjellë në jetë vajzën e saj, ditën që i ka vdekur i ati.

“Pasi u bë varrimi, shkuan dhe i thanë nënës, ajo tha tani do nxjerrim kafen për gëzimin që kam në shtëpi”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet