Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Konflikt në plazhin e Velipojës, plagosen me armë dy persona

Dy persona kanë mbetur të plagosur në sektorin e plazhit në Velipojë të Shodrës

Informacionet paraprake nga policia bëjnë të ditur se personat e plagosur janë transportuar drejt spitalit të Shkodrës.

Plagosja ka ndodhur pas një konflikti por nuk dihen shumë detaje rreth ngjarjes. Personat e plagosur janë identifikuar nga policia si: Ervin Tahiri, 30 vjeç dhe Durim Tahiri 27 vjeç.

Dyshohet se ata janë qëlluar nga një person i tretë. Për ngjarjen, katër persona janë shoqëruar në policie, ndërsa mësohet se janë nga i njëjti fis, Pergega.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet