Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ish-aktorja e “Al Pazar” i nxjerr të “palarat” Agron Llakajt

Një nga ndarjet më të bujshme artistike në televizionet shqiptare ishte ajo e Agron Llakajt dhe aktores Rudina Dembacaj.

Të dy ishin pjesë e spektaklit të humorit, “Al-Pazar”, por tashmë Rudina është zhvendosur në Ora News me programin, “Mos i fol shoferit”.

Po pse Rudina dhe Agroni nuk ruajnë më marrëdhënie të mira me njëri tjetrin?

loading...

Rekomandojme

Të dy aktorët kanë kanë dhë versione të ndryshme të situatës.

I ftuar në Thumb, Llakaj tregoi se angazhimet e Rudinës në jetën familjare sollën shkëputjen nga programi, ndërsa Dembacaj ka treguar se arsyeja e vërtetë është një sherr që ka ndodhur mes tyre. E ftuar në emisionin e mëngjesit, “Check In” në NRG Radio, aktorja është shprehur:

“Nuk do të më shihni asnjë ditë në Al Pazar! Dhe nuk e lashë atë për arsye familjare siç tha Goni. Fatkeqësisht ose fatmirësisht nuk kemi mbetur miq!”.

Gjithashtu, Rudina ka treguar se nuk do ta ftojë kurrë Agronin në programin e saj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet