Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Qytetari: Ku e gjen të drejtës të na heqësh votën’? Rama: Pyet Lulin për…

Në postimin e “Komunikimit Javor në Facebook”, komente të shumta kanë ardhur në adresë të Ramës.

Disa prej tyre i kanë kërkuar atij llogari pasi e kanë cilësuar mospjesëmarrjen e PD në zgjedhje, si një vendim i ndikuar nga kreu i qeverisë.

Rama është habitur nga ky koment i cili i shkruan që për këtë duhet të pyes liderin e opozitës Basha, si dhe nuk harron ta ftojë atë që të votojë PS me 18 qershor.

Nje tjetër komentues i shkruan se nuk ka bërë asgjë gjatë qeverisjes së tij, por Rama i përgjigjet se gjërat vijnë hap pas hapi dhe se nuk mund të rindërtohej menjëherë shkatërrimi që kishte lënë pas qeveria e atëhershme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet