Shkencëtarët në alarm, dallojnë “tankun alien” në Hënë

Kliko per me shume info

Se fundi, shkencëtarët kanë deklaruar se kanë dalluar një “tank” gjigant alien në sipërfaqen e hënës.

Kanali i famshëm në You Tube SecureTeam10 ka publikuar një video ku tregohet një pajisje e dukshme në sipërfaqen në hënës.

Kliko per me shume info

Fotoja e objektit të çuditshëm është shkrepur nga NASA dhe është prerë për të mos u dalluar.

Objekti metalik nuk është përcaktuar ende se çfarë është.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here