Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Shkencëtarët në alarm, dallojnë “tankun alien” në Hënë

Se fundi, shkencëtarët kanë deklaruar se kanë dalluar një “tank” gjigant alien në sipërfaqen e hënës.

Kanali i famshëm në You Tube SecureTeam10 ka publikuar një video ku tregohet një pajisje e dukshme në sipërfaqen në hënës.

loading...

Rekomandojme

Fotoja e objektit të çuditshëm është shkrepur nga NASA dhe është prerë për të mos u dalluar.

Objekti metalik nuk është përcaktuar ende se çfarë është.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet