Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Rrëfehet burri që humbi virgjërinë në moshën 49-vjeçare, arsyeja do t’ju shokojë

Një burrë i cili humbi virgjërinë në moshën 49-vjeçare ka rrëfyer momentin e parë kur ka bërë seks.
Transgjinori Lee Carter më në fund kreu aktin seksual me një femër por penisi artificial i kushtoi 60.000 £.

Ai quhej Lisa para se të kthehej në burrë e ta ndryshonte emrin në Lee.

Ai e humbi virgjërinë 4 vite pasi kreu operacionin e kushtueshëm. Penisi i tij u krijua nga lëkura e krahut të tij dhe brenda një testikuli silikoni.

Prita gjatë por ia vlejti. Ishte diçka e mrekullueshme dhe të dy e shijuam aq shumë sa nuk ndaluam tërë natës.

Dhe e bëmë sërish në mëngjes. Ai madje ka shkruar edhe një libër për atë që ka përjetuar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet