Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ish-banorja: “Në Big Brother po bëjnë seks, askush nuk po i eliminon ata”

Një deklaratë e forte ‘boombë’ ka ardhur nga ish banorja e BBA 9.

Gerta e cila për një arsye absurde sipas saj është nxjerrë nga shtëpia nga vëllai i madh, ka adresuar një mori akuzash e sulme ndaj produksionit të kësaj shtëpie.

Ajo tha se duke qenë se në BBA 9 nuk lejohet seksi, ka çifte që po e bëjnë këtë punë por askush nuk po i eliminon.

Se kush janë ata dhe pse BB nuk po i penalizon, kuptojeni nga minuta 3:50.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet