Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Shikoni si e transformon Mercedesin ky shqiptar

Pasionantet e makinave mund të gjenden gjithkund por kreativitet i Bujarit mund të konsiderohet më ndryshe

loading...

Rekomandojme

Ky është Bujar Hyseni i cili ka arritur që një Mercedes modern ta kthejë në një makinë klasike.

Kjo krejt për të arritur ëndrrën e tij që ishte që nga fëmijëria që të kishte një makinë të stilit të këtillë.

Për më shumë shikojeni çfarë ka bërë Bujari.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet