Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

S`lanë gjë pa i thënë njëra-tjetrës, Aurela Hoxha e Roza Lati përballen publikisht

Pak ditë më parë Roza Lati dhe Aurela Hoxha nisën një varg replikash, duke “shpërthyer” dhe komentuar jetën private të njëra-tjetrës.
Aurela nuk është e vërtetë as në pamje e as në personalitet. Atë e çon i dashuri në Maldive”, deklaroi Roza.

Nga ana tjetër, në Instagramin e butikut të Aurela Hoxhës u publikua një mesazh i cili nuk u mësua kurrë nëse ishte nga Aurela, pasi në të shkruhej se Roza mezi paguante qiranë, madje dhe gjoksin e kishte bërë me klering.

Mirëpo, mbrëmjen e djeshme të dyja vajzat janë përballur publikisht me njëra-tjetrën, ku kanë qenë të ftuara të dyja në një event.

Ato ishin ulur në tavolina ngjitur, kthyer me shpinë ndaj njëra-tjetrës. Gjatë gjithë mbrëmjes ato kanë injoruar njëra-tjetrën dhe kanë shijuar eventin në shoqërinë e miqve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.