Prezantuesja e Champions League, që “po çmend” shqiptarët

Kliko per me shume info

Champions League është një nga evenimentet më të ndjekura në Shqipëri.

Por duket se përveç ndjekjeve të ndeshjeve, shqiptarët ndjekin në veçanti analizat me moderatoren Eva Murati.

Kliko per me shume info

Kjo e fundit ka arritur që të “gozhdojë” pas ekranit shikuesit, saqë dhe në rrjetet sociale ka zënë një vend.

Eva Murati është gjithashtu nusja e djalit të Jozefina Topallit dhe ndoshta kjo është dhe arsyeja që ajo tërheq një vëmendje të madhe.

Ajo ka postuar në rrjetet sociale disa foto nga udhëtimet e saja, ku me të vërtetë duket shumë joshëse.


loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here