VIP

Prezantuesja e Champions League, që “po çmend” shqiptarët

Champions League është një nga evenimentet më të ndjekura në Shqipëri.

Por duket se përveç ndjekjeve të ndeshjeve, shqiptarët ndjekin në veçanti analizat me moderatoren Eva Murati.

Kjo e fundit ka arritur që të “gozhdojë” pas ekranit shikuesit, saqë dhe në rrjetet sociale ka zënë një vend.

Eva Murati është gjithashtu nusja e djalit të Jozefina Topallit dhe ndoshta kjo është dhe arsyeja që ajo tërheq një vëmendje të madhe.

Ajo ka postuar në rrjetet sociale disa foto nga udhëtimet e saja, ku me të vërtetë duket shumë joshëse.


Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close