Vajza nga Elbasani nuk pyet për të ftohtin, pothuajse lakuriq në rrugë (Foto)

Kliko per me shume info

Moti i paqëndrueshëm në Shqipëri nuk është aspak problem për vajzat që të zhvishen. Në një foto të postuar nga JOQ, shihet si një vajzë në Elbasan është veshur, ose më saktë është zhveshur, teksa në krahë ka një djalë që është veshur me xhup.
Ajo ka mbathur një parë pantallona të shkurtra dhe një bluzë me barkun në shesh, ndërsa bën kontrast ekstrem me djalin që ecën përbri saj. Ai mban sipër një xhup, çka tregon se është me të vërtetë ftohtë.

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here