Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vajza nga Elbasani nuk pyet për të ftohtin, pothuajse lakuriq në rrugë (Foto)

Moti i paqëndrueshëm në Shqipëri nuk është aspak problem për vajzat që të zhvishen. Në një foto të postuar nga JOQ, shihet si një vajzë në Elbasan është veshur, ose më saktë është zhveshur, teksa në krahë ka një djalë që është veshur me xhup.
Ajo ka mbathur një parë pantallona të shkurtra dhe një bluzë me barkun në shesh, ndërsa bën kontrast ekstrem me djalin që ecën përbri saj. Ai mban sipër një xhup, çka tregon se është me të vërtetë ftohtë.

loading...

Rekomandojme

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet