Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Aurela del me mbathje në rrugë, plasin komentet në rrjetet sociale

Aurela Hoxha është gjatë gjithë kohës në qendër të vëmendjes mediatike, ndërsa tashmë po shijon në maksimum gjithë kohën e lirë dhe arritjet në karrierë.

Bukuroshja është femra e më ep ërfolur për format e saj trupore, por që asnjëherë nuk ka turp apo frikë t’i ekspozojë ato.

Aurela është shfaqur me një rrobë të hedhur përsipër dhe vetëm me mbathje.

Veshja e saj tepër transparente nuk ka lenë vend për imagjinatë, por nuk kanë munguar as komentet pozitive e negative.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.