Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Agron Llakaj e thotë hapur: Vuaj nga një “sëmundje e rrallë”…

Aktori i humori Agron Llakaj ka qenë i ftuar në emisionin “Thumb”, ku ka treguar detaje nga jeta e tij personale, por edhe për profesionin e tij.

Midis këtyre aktori ka treguar edhe një detaj mjaft të veçantë.

Unë jam i sëmurë për zbatimin e orarit. Madje kam larguar nga puna persona që nuk kanë qenë korrektë me orarin. ‘-ka thënë ai.

Ndoshta kjo ndodh me aktorin sepse ai është shumë i angazhuar ndaj edhe ndoshta kërkon që të tjerët ta zbatojnë orarin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet