Pasi e paditën në prokurori, prezantuesja e njohur përfundon në spital

Kliko per me shume info

Moderatorja Roza Lati ka përfunduar në spital për shkak të problemeve shëndetësore. Nuk dihet saktësisht se nga çfarë është sëmurë Roza, por ajo u është nënshtruar serumeve.

Kjo është bërë e ditur nga vetë Roza me anë të një postimi në profilin e saj në Instagram.
Në postimin e saj prezantuesja ka kërkuar edhe ndjesë sepse ishte e ftuar në emisionin Rudina, por për shkak të probleme shëndetësore nuk ka mundur të shkojë.

Kliko per me shume info

Më vjen shumë keq që nuk munda të isha pjesë e emisionit, për shkak të shëndetit tim. Por duhet t’i them Ivës bravo. Çdo gjë zbardhet. E vërteta nuk mund të mbulohet me baltë! Njerëzit kanë sy dhe vesh! Çdo gjë dihet mirë! Çdo gjë po komentohet kudo! Ka një zot atje lart”, – ka shkruar Roza në postimin e saj.

Roza Lati dhe mikesha e saj Iva Aliko janë denoncuar në prokurori nga pronari i dyqanit të kafshëve në rrugën “Myslym Shyri” në Tiranë, të cilin ato e kanë akuzuar se i trajton kafshët shumë të keqe. Ndaj edhe dy mikeshat ishin të ftuara në emision për të folur rreth kësaj ngjarje.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here