Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Rama takim me Ambasadorin Lu para konferencës së jashtëzakonshme

Kryeministri Rama para konferencës së jashtëzakonshme para gazetarëve, po zhvillon një takim me ambasadorin e SHBA-ve në Tiranë, Donald Lu.
Ky takim vjen para daljes publike që Rama ka paralajmëruar në orën 12:00.
Rama takoi Lu-në edhe një ditë para nën prezencën edhe të ambasadorëve të BE-së, pak pas takimit 3 orësh në Presidencë me liderin e opozitës Lulzim Basha.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet