Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Djali i deputetit Tom Doshi, jeta mes makinave dhe orëve luksoze

Deputeti Tom Doshi njihet për pasurine, bizneset dhe jetën e tij luksoze.

Ai konsiderohet si nje nga njerezit me te pasur ne Shqiperi, për shkak edhe të kapitaleve që zotëron.

Jetën e tille duket e ndjek edhe djali i tij.

Këtë gjë e sheh tek fotot që Marko Doshi poston në rrjetet sociale, ku shfaqet me makina luksoze dhe ora të shtrenjta.

•RG•

A post shared by Rich Gang (@marcosdoshi) on

•?•

A post shared by Rich Gang (@marcosdoshi) on

•Badman on the block•

A post shared by Rich Gang (@marcosdoshi) on

\

Fuck Rari ? #aventador

A post shared by Rich Gang (@marcosdoshi) on

Snow boy❄️ #winter2k17

A post shared by Rich Gang (@marcosdoshi) on

You can't stay with us ??

A post shared by Rich Gang (@marcosdoshi) on

New #GLE 3.5?

A post shared by Rich Gang (@marcosdoshi) on

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
1 Comment
  1. soros says

    megjitheate dukagjinasi po dukagjinas mbetet.nje shprehje nje dukagjinsi eshte:”kapet mjalti per llanb te gomarit”

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet