Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Burri në Tiranë tentoi të hidhej nga pallati, zbardhen detajet

Një ditë më parë një 47-vjeçar tentoi dje që të hidhej nga një lartësi e konsiderueshme në zonën e njohur si Unaza e Re në Tiranë, por që për fat të mirë falë ndihmës së familjarëve është bërë e mundur zbritja e tij nga tarraca.
Policia dha detaje për shtetasin me iniciale E.Gj., i cili më herët ka qenë i dënuar për veprën penale ‘dhunë në familje’.
Ngjarja ndodhi dje rreth orës 23:15, në rrugën “Loni Ligori”, te pallati “Usluga”, shtetasi E. Gj., 47 vjeç, banues në Tiranë, i dënuar më parë për veprën penale “Dhuna në familje”, tentoi të hidhej nga tarraca e pallatit. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për ngjarje aksidentale.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet