Moderatores i shpërthen fustani në transmetim live

Soft

Rachel Riley, bukuroshnja angleze e cila ka fituar zemrën e milionave me bukurinë dhe mençurinë pati nëj moment të sikletshëm para cameras gjatë transmetimit live.

Gjatë paraqitjes së saj në televizionin “Channel 4”, asaj iu shqye fustani në pjesën e shpinës duke e lënë tmerrësisht të turpëruar.

Ajo ishte duke tërhequr numrat e shortit kur mbeti e shtangur. Epo, fatmirësisht fustani nuk shpërtheu në pjesën e përparme.

ME TE LEXUARAT