Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

VIDEO/ Jonida Vokshi tregon rrogën marramendëse që merr

E ftuar në Interview me Kelvin, Jonida rrëfeu shumë gjëra interesante.

Ndër të tjera edhe se rroga e saj është 10 mijë euro në muaj. Bukuroshja shquhet gjithashtu edhe për sensin e saj të humorit kështu që nuk e kuptuam tamam nëse ishte e sinqertë apo jo.

Ndiqni videon në minutën (12:20)

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
1 Comment
  1. Sokoli says

    Sa taksa paguan kjo se mos del edhe kjo si Peza pastaj

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet